İtalyan(CAM)boya

                İTALYAN BOYA                        

Boya rengini seçmeden önce renk kataloğumuzu muhakkak incelemelisiniz.
İtalyan Dekoratif Boya

Yapı sektöründe son zamanlarda yerli boya markalarının yanısıra İtalyan üretimi boyalar oldukça beğenilmeye başlandı.SERKAN USTA olarak İtalyan Dekoratif Boya konusunda uzman ekibimiz , mimari ve kültürel geleneklere uygun olarak İtalyan geleneksel uygulama teknikleri konusunda eğitim almışlardır.

Araştırma ve çalışmalarımız sonucu geleneksel formüllemeler ve uygulama "sırları" ile dekoratif kaplamalarımız gelişmiştir ve doğru şekilde uygulandıklarında modern malzeme ile antik yüzeylerde ılık ve kromatik yumuşaklık elde edilebilmektedir.


Dekoratif İtalyan Boya (cam boya)

mermer boya(cam ) italyan boyası; su bazlı, doğal malzemeler ile üretilmiş iç yüzey dekorasyon kaplamasıdır.

- Kokusuzdur.
- Antibakteriyeldir, küf ve mantar oluşturmaz.
- Sert ve parlak yüzeylidir.
- Mermer dokusunu andıran bir yapısı vardır.
İTALYAN BOYA KATOLOGU:::::
UYGULAMA

Yüzeydeki toz ve kirler temizlenmeli yüzey hataları saten alçı ile giderilmeli gerekirse tüm yüzeyler saten alçı yada akrilik macunlar ile düzeltilmeli sonuçta düz bir yüzey sağlanmalıdır.Eski boyalı yada kaplamalı yüzeylerde primello astar kullanılmalıdır. Hazır olan yüzeylere mermer boya  macunu 1 kat mala ile sürülür kuruması beklenir. 2. kat mermer boya macunu aynı şekilde mala ile yüzeye pürüz kalmayacak şekilde sürülür son katta ise istenen desene göre mala hareketleri ile şekiller verilerek üzeri perdahlanarak parlak bir yüzey elde edilir
.


TÜKETİM

Yüzeye ve desene göre 0,600 kg/m2 - 0,900 kg/m2

SERKAN USTA, duvar boya ve kaplamaları konusunda sektördeki yenilikleri takip ederek gelişime ve değişime her zaman açık bir profesyonel yaklaşımla Türkiye pazarında hizmet veriyor.
                                                   
İtalya’nın en büyük boya üreticilerinden ve yine İtalyan boya pazarında bir çok yeni farklı çalışmalarıyla bilinen “Spiver” markalarının ürünlerini, uzman prosfesyonel uygulama personeli ile müşterilerine sunuyor.

Spiver markasının Arthe Serisi, en iyi İtalyan tarzı dekorasyon malzemelerini içeriyor. Hem iç, hem de dış mekanlarda kullanılmaya uygun seri, ev dekorasyonunda beklentileri en iyi şekilde karşılıyor. Modaya uygun, country ve modern tarzda farklı dekorların bir öğesi olarak kullanılabiliyor. Eşsiz, kendine özgü etkisi, ışık, renk tonları ve nüanslardan oluşuyor.Arthe Serisi, firmanın koyduğu yüksek kalite standartlarına uygun. Söz konusu yüksek standartlar ayrıca byeSpiver müşteri hizmetine de uyuyor.

Arthe’nin kökeni olan Sicilya’nın sıcak ve çağrışımsal renkleri ve 80 farklı renk tonundan oluşan yeni Sicily Renk Koleksiyonu ile Arthe, eskisinden daha da zengin. Spiver Global Renk Verme Sistemi, bütün dekoratif efektler için geçerli olan tek bir “tonlayıcı” kullanılarak, renk katalogları haricinde binlerce rengin elde edilmesini sağlıyor.

Ürünler, hem profesyonel hem de genel kullanım için tasarlandı ve günümüzde piyasada mevcut bulunan bütün dekoratif efektleri içeriyor.

İtalyan Dekoratif Boya çeşitleri


KABARTMA DESEN MODELLERİ
KABARTMA DESEN MACUNU VE ÜSTÜ ESKİTME BOYA

Çok renkli bir etki yaratan dekoratif bir sistemdir. "Good Year Plyolite" tabanlı çiziklere karşı dirençli bir yapıdadır, yıkanabilir özellikte olup "ağır iş" gerektiren cephe kaplamalarına ihtiyaç duyduğumuz halka açık yerler için uygundur..


Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !